برای استفاده از این محتوا باید وارد سایت شوید
ورود و ثبت نام Thumbnail Image
قیمت : رایگان
مدت زمان 3 ساعت
تعداد قسمت ها 3 ویدیو
بازگشت

آموزش مفاهیم طراحی

عکس بارگذاری نشده است

دوره اصول و مفاهیم طراحی

می خواین بدونین که چطوری باید طراحی رو شروع کنین؟ پس اول باید اصول طراحی رو یاد بگیرین. عناصر اساسی طراحی شامل رنگ، خط، شکل، مقیاس، فضا، ارزش و بافت هستن و این قطعات اساسی هستن که یه قطعه دیگه رو شکل میدن. اگه تا حالا سراغ طراحی نرفتین و قصد دارین که طراحی رو شروع کنین، پس اول باید اصول طراحی رو یاد بگیرین، این اولین چیزیه که برای شروع طراحی بهتون آموزش داده میشه.

طراحی، یه موضوع حیاتیه که در طول سال ها به تکامل خودش ادامه داده. هر کسی که می خواد اصول طراحی رو یاد بگیره، باید از قبلش پایه و اساس لازم برای تخصص، با عناصر مهمی که براتون نام بردم یاد بگیره.

طراحی گرافیک رایانه ای با استفاده از تصاویر و کلمات تولید شده توسط رایانه، برای به وجود آوردن مفاهیم و پیام های منحصر به فرد برای انتشار و تبلیغات، مهارت های فناوری، تجارت و هنر رو با هم ترکیب می کنه.

طراحی گرافیک رایانه ای تو همه جای دنیای مدرن امروز وجود داره؛ شما می تونین اون ها رو تو تابلوهای خیابون و تو رستوران ها، برنامه های تلوزیونی و مجلات مشاهده می کنین. حتی همین الان که دارین این مطلب رو می خونین و سایت لرنیا رو نگاه می کنین، در حال مشاهده گرافیک رایانه ای هستیم. طراح های گرافیک رایانه، برای ایجاد احساسات و انتقال پیام به بیننده ها، از فناوری برای دستکاری و ترکیب کلمات، تصاویر، رنگ، تایپوگرافی و صدا استفاده می کنن.

براز یکم بیشتر برات توضیح بدم !

رشته های تحصیلی مختلفی توی زمینه طراحی وجود داره که طی چند سال شما میتونین طراحی و اصولش رو خوب یاد بگیرین، کلاس های حضوری یا مجازی هم وجود دارن که طی یه مدتی بهتون این مباحث رو آموزش میدن. اما اگه دانشجوی رشته های حوزه طراحی نباشین چی؟ یا اصلا نخواین که کلاس های حضوری شرکت کنین یا وقت کلاس های آنلاین رو ندارین؟ پس این دوره میتونه بهتون کمک کنه.

حالا که انتخاب کردین دوره اصول طراحی رو شروع کنین، باید بدونین که خیلی از موارد مهم توی اصول طراحی در این دوره آورده شده. قبل از اینکه وارد سطوح پیچیده تر طراحی بشین، باید مطمئن بشید که الزاماتش رو از قبل درک کردین، این الزامات چی هستن؟ تو این دوره بهتون یاد میدیم. بعد از تسلط کامل روی اونها، می تونین  با خلاقیت از اون ها استفاده کنین تا در آینده طرح های فوق العاده رو خلق کنین.

عکس بارگذاری نشده است

تو این دوره سعی داریم شما رو با مبانی و اصول گرافیک رایانه ای آشنا کنیم:

* کاربردهای گرافیک رایانه ای

* مزایای گرافیک کامپیوتری

* انواع نمایشگرهای گرافیکی

* انواع نمایش رنگ ها

* چرخه رنگ

* مولفه های رنگ

* اثرات متقابل رنگ ها

* هم نشینی رنگ ها

* گیرنده های چشم

* محدودیت های بینایی

* دید جانبی

* قوانین گشتالت

این دوره مناسب کیه ؟

این دوره برای کسایی طراحی شده که تازه می خوان برن سراغ طراحی و هیچ پیش زمینه ای ندارن.

معرفی دوره


ویدیو های دوره

برای ثبت نظر باید ثبت نام/ورود کنید