برای استفاده از این محتوا باید وارد سایت شوید
ورود و ثبت نام Thumbnail Image
قیمت : 200,000 تومان
مدت زمان 25 ساعت
تعداد قسمت ها 86 ویدیو
بازگشت

آموزش Python پیشرفته

 

چیزایی که لازمه :

 • یک کامپیوتر
 • اشتیاق لازم برای یادگیری این زبان برنامه نویسی.
 • بقیه موارد لازم در طول دوره، گنجانده شده

 

بهتره اولش بدونیم که :

 • آیا می خواهید، مهارت لازم برای به دست آوردن اولین موقعیت شغلی برنامه نویسی پایتون را به دست آورید؟
 • آیا می خواهید به موقعیت یک توسعه دهنده نرم افزار ارشد بروید؟
 • آیا می خواهید به سراغ یادگیری ماشین، علوم داده، جنگو و یا ... که پایتون در آنها نقش تخصصی دارد بروید؟
 • یا فقط می خواهید که پایتون را آموخته و برنامه های خود را براساس زبان پایتون پیاده سازی کنید؟

هدف شما هر یک از موارد بالا و یا هدفی دیگر باشد، نیاز به یک پایه محکم در زمینه برنامه نویسی پایتون دارید و ما در این دوره قصد داریم مهارت های اصلی را به شما آموزش دهیم.

 

 

این دوره مناسب چه کسانیه  ؟

این دوره برای مبتدیانی که هیچ پیش زمینه ای در برنامه نویسی ندارند و یا می خواهند با یادگیری پایتون موقعیت شغلی موردعلاقه خود را به دست بیاورند، درنظر گرفته شده.

 

حالا پایتون دقیقا چیه ؟

در واقع، پایتون یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان است، شرکت های بزرگی مانند گوگل از آن در زمینه های مهمی (مانند جستجوی گوگل) استفاده می کنند.

از پردرآمد ترین شغل ها در زمینه برنامه نویسی، یادگیری ماشین، تحلیل داده و هوش مصنوعی است؛ و پایتون گزینه اول برای موارد ذکر شده می باشد. برای دستیابی به این موقعیت های شغلی شما نیاز به دانش تخصصی در پایتون دارید و دقیقا ما در این دوره شما را حاضر خواهیم کرد برای شروع یادگیری و کار در این زمینه ها.

 

بعد از تموم کردن آموزش های دوره چی کار می تونم انجام بدم ؟

در پایان این دوره، شما می توانید به عنوان برنامه نویس پایتون در شرکت هایی که در این زمینه نیرو جذب می نمایند، اقدام کنید. حتی اگر قبلا برنامه نویس نبوده اید، باز هم پس از این دوره شما یک برنامه نویس پایتون خواهید بود که شما از نظر کارفرمایان زیادی، ایده آل خواهید بود.

 

دوره های بسیار زیادی در زمینه آموزش پایتون وجود دارد که در میان آن دوره ها، مواردی وجود دارد که نیاز به پیش زمینه لازم می باشد (مثل تحلیل داده)، ما در این دوره شما را آماده خواهیم کرد که بتوانید به دوره های زیر مجموعه و گسترده تر پایتون وارد شوید.

 

دقیقا قراره چه اتفاقی بیوفته ؟

پایتون یک مسیر پر از ماجراجویی های شگفت انگیز است، و تمام توسعه دهندگان پایتون نیاز دارند که مهارت های اصلی را بیاموزند تا قدم در این راه هیجان انگیز بگذارند، شما در این دوره دقیقا مهارت های اصلی را خواهید آموخت.

در این دوره شما علوم داده (دیتا ساینس)، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی نمی آموزید، تمام این موارد نیازمند درک کاملی از زبان پایتون دارد.

تقریبا تمام دوره های مربوط به این مباحث، فرض می کنند شما برنامه نویسی می دانید و بدون شناخت شما خیلی سریع و گذرا از جزئیات رد می شوند. این دوره درک اصولی از زبان برنامه نویسی پایتون را به شما می دهد.

 

چرا باید دوره برنامه نویسی پایتون لرنیا را بگذرانید؟

دوره های پایتون بسیار زیادند، اما در لرنیا طبق یک نقشه راه مشخص، با مدرسین حرفه ای (مهندس یوسفوند، مهندس امینزاده و مهندس قائمی)، دوره پایتون را به اتمام خواهید رساند و در هنگام یادگیری از شما آزمون های مختلف گرفته تا از میزان یادگیری شما در این دوره اطمینان حاصل گردد.

مدرسین این دوره فقط صرف معلم نیستند، بلکه برنامه نویسانی هستند که با تجربه در زمینه پایتون قصد دارند شما را به صورت حرفه ای و درست در این مسیر راهنمایی نمایند. پس می توانید با خیال راحت در این دوره ثبتنام نمایید.

 

قراره تو این دوره چه چیزایی یاد بگیریم :

( البته شاید اصطلاحات زیر رو تا حالا نشنیده باشی !!! )

 • کلیه کلمات کلیدی، اپراتورها، عبارات و اصطلاخات اساسی پایتون، برای درک دقیق و هرچه بهتر در کدنویسی، که این موارد کدنویسی را برای شما آسان تر و قابل فهم تر می کند.
 • پاسخ سوالاتی از قبیل: For Loop در پایتون به چه معناست؟ پایتون چه کاربردی دارد؟ چگونه پایتون سینتکس کد را تغییر می دهد.
 • انواع عبارات شرطی
 • Range و حلقه های تو در تو
 • لیست ها و تاپل ها
 • توابع
 • دیکشنری در پایتون
 • ورودی و خروجی در پایتون
 • مباحث کامل درباره شی گرایی و بسیاری دیگر از مباحث مختلف پایتون
 • tKinter (برای ایجاد رابط های گرافیکی)
 • استفاده از پایگاه داده
 • ژنراتورها
 • نحوه استفاده از یک IDE قدرتمند به نام PyCharm

 

آیا این دوره بروز می شود؟

فناوری و تکنولوژی با سرعت بالایی پیشرفت می کند و هر لحظه شاهد اختراعات و اکتشافات جدید در این جهان هستیم. روزانه سخت افزارها و نرم افزارهای جدیدتر و قدرتمندتری منتشر می شود، این به این معناست که ما احتیاج داریم که اطلاعات خودمان را روز به روز، بروزرسانی کنیم.

بسیاری از دوره های دیگر، یکبار منتشر شده و هرگز بروز نمی شوند، یادگیری از یک دوره منسوخ شده و یا یک نسخه منسوخ از پایتون می تواند شما را از مسیرتان منحرف سازد و یا حتی روش غلط انجام کارها را به شما یاد بدهد.

به عنوان مثال اگر برخی از اعمال پایتون 2 را روی پایتون 3 پیاده سازی کنید، نتایج کاملا متفاوتی دریافت خواهید کرد.

این دوره به طور مداوم بروزرسانی خواهد شد.

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است:

مبتدیانی که هیچ تجربه برنامه نویسی قبلی ندارند و به دنبال کسب مهارت برای اولین کار برنامه نویسی خود هستند.

هر فردی که به دنبال حداقل مهارت لازم در پایتون هستند که به عنوان پیش شرط لازم برای رفتن به سمت یادگیری ماشین، علم داده و هوش مصنوعی لازم است.

برنامه نویسانی که می خواهند با یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون، گزینه های شغلی مناسبی در این زمینه پیدا کنند.

معرفی دوره


ویدیو های دوره

برای ثبت نظر باید ثبت نام/ورود کنید